Rreth kompanisë

Një prodhues i pllakave qeramike integrimin e kërkimit shkencor, të prodhimit, etiketimin dhe të shërbimit.

Foshan FENGJILONG TRADING CO., LTD është e vendosur në Foshan, ajo është një prodhues profesional të pllakave integrimin e kërkimit shkencor, të prodhimit, markting dhe shërbime, e cila ka të madh bazë profesionale të prodhimit në Foshan City.

Ne gjithmonë thekson në "trajnimin e ekipit, duke vendosur rregull dhe ndërtimit të markës". Me frymën e inovacionit produktit dhe të përqëndruar në zhvillimin e markës, sistemi i menaxhimit të cilësisë më të mirë dhe të shërbimit të ngrohtë është formuar. Ne ofrojmë produkt i shkëlqyer dhe efikas, shërbim të plotë për klientët në mbarë botën.

  • 34dcd083586732c4777285c17c634c9

WhatsApp Online Chat!