за компанијата

А професионални производител на керамички плочки интегрирање на научно истражување, производство, означување и услуги.

FOSHAN FENGJILONG ТРГУВАЊЕ CO., LTD се наоѓа во Foshan, тоа е професионална производител на плочка интегрирање на научно истражување, производство, markting и услуги, кој има големи професионален производствена база во Foshan Сити.

Ние секогаш се нагласува на "тимот за обука, владеење воспоставување и градење на бренд". Со духот на производ иновации и се концентрира на развој на бренд, е формирана на системот за управување со најдобар квалитет и најтопла услуга. Ние нудиме одлични производи и ефикасна, сеопфатни услуги за клиентите во целиот свет.

  • 34dcd083586732c4777285c17c634c9

WhatsApp Онлајн Chat!